Bendruomenes kuriantis daiktų internetas (IoT) I Kaip suvaldyti mikrobus? (RENGINYS MOKYTOJAMS III)

2022-05-23

Kviečiame fizikos, informacinių technologijų ir matematikos mokytojus į 1 valandos nuotolinį susitikimą – seminarą, skirtą iš arčiau susipažinti su elektronikos inžinierija ir joje šiandien naudojamomis technologijomis.

Birželio 1 d.

Laikas 15:00 – 16:00

Virtualiai (MS Teams) – https://bit.ly/3F0p1V4

KTU dėstytojas prof. Renaldas Urniežius ir KTK pranešėjas doc. Laimonas Kairiūkštis trumpai, bet informatyviai supažindins su dvejomis temomis, susijusiomis su elektronikos inžinerija ir naujausiomis šiandien joje naudojamomis technologijomis.

Pranešimai ir po jų sekančios klausimų bei atsakymų sesijos ne tik leis patenkinti smalsumą, geriau pažinti šiandieninių technologijų pasaulį, bet ir suteiks informacijos leisiančios moksleiviams per praktinius pavyzdžius parodyti bei paaiškinti kaip pamokose mokomi teoriniai principai pasitelkiami naujausiose, pasaulį keičiančiose technologijose.

Po pristatymų – galimybė užduoti klausimus

Renginys nemokamas.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Apie projektą „Ateitis-elektronikams“:

Didžiausios Kauno regione veikiančios elektronikos produktų gamybos įmonės „Continental Automotive Lithuania“, „HELLA Lithuania“, „Kitron“ ir „Littelfuse LT“ ir „Teltonika Networks“ nuolatos ieško elektronikos specialistų dirbti kartu, kurti ir valdyti modernias elektronikos technologijas. Į “Ateitis-elektronikams” iniciatyvą susibūrusios įmonės siūlo gerą atlyginimą, galimybes nuolatos tobulėti, karjerą Lietuvoje ir tarptautinėse komandose, daug kitų papildomų verčių ir galimybių. Čia pat, Kaune, galima išmokti visų elektronikos inžinieriui būtinų kompetencijų, atlikti praktiką ir gauti ir dirbti įdomų darbą dar studijų metu. Iniciatyvos partneriai Kauno technologijos universitetas (KTU) ir Kauno technikos kolegija (KTK) padės mokiniams įgyti reikiamų kompetencijų, pasiruošti kūrybiškai taikyti žinias elektronikos, mechatronikos bei susijusiose srityse. Kviečiame keisti esamą pasaulį ir atrasti naujus, kuriant ateities technologijas kartu.

#AteitisElektronikams