Kauno technikos kolegija – elektronikos inžinerijos studijos

Tai pirmoji ir šiuo metu vienintelė Lietuvoje bei Baltijos šalyse IPC (The Global Association for Electronics Manufacturing) standartus atitinkanti laboratorija. Visos darbo vietos yra aprūpintos modernia įranga, skirta elektronikos gaminių surinkimui, jų remontui ir modifikavimo operacijų atlikimui.

„Kitron“ elektronikos montažo laboratorija

Laboratorija skirta įvairių elektronikos grandinių tyrimams. Tiriamos įvairios jutiklių, generatorių, stiprintuvų, galios ir loginės grandinės. Atliekami matavimų ir metrologijos pagrindų, galios elektronikos ir analoginių grandinių bei loginių schemų praktiniai darbai. Studentai analizuoja grandinių veikimo principus, mokosi naudotis matavimo įranga ir analizuoti gaunamus matavimo rezultatus.

Elektroninių sistemų tyrimų laboratorija

Šioje laboratorijoje, aprūpintoje Lucas Nulle praktinio mokymo įranga, studijuojantiems sudaryta galimybė įtvirtinti teorines žinias, praktiškai sudarant elektrines grandines bei imituojant jų veikimą. Be virtualių matavimo prietaisų panaudojimo, taip pat yra galimybė atlikti realius elektros grandinės ar jos parametrų matavimus.
Dauguma Lucas Nulle mokomųjų stendų yra moduliniai ir pritaikomi skirtingų krypčių praktiniams darbams.

Elektrotechnikos ir elektronikos laboratorija

Modernioje laboratorijoje studentai studijuoja automatikos, mechatronikos, robotikos ir lanksčios gamybos pagrindus, yra supažindinami su mechatronikos sistemų sandara, paskirtimi, jų veikimo principais. Šioje laboratorijoje studentai turi galimybę atlikti praktinius darbus su gamybos modulinėmis stotimis, pneumatikos įranga, programuojamais valdikliais.

Mechatronikos ir gamybos imitavimo laboratorija

Petro Rimkaus istorinė laboratorija, pavadinta ilgamečio KTK radiotechnikos dėstytojo Petro Rimkaus garbei, ir Mikroprocesorių ir įterptinių sistemų laboratorija – tai studijų klasės, kuriose atliekami praktiniai mikroprocesorių programavimo ir įterptinių sistemų projektavimo darbai.

Mikroprocesorių ir įterptinių sistemų bei Petro Rimkaus radiotechnikos laboratorijos

Ši laboratorija yra skirta praktinių žinių įgijimui, kurios reikalingos diegiant įvairias automatikos sistemas pastatuose: išmaniąsias apšvietimo, mikroklimato ir kitas namų įrangos valdymo automatikos sistemas.

Pastatų automatizavimo sistemų laboratorija

Supažindinama su patalpų signalizacijos, įeigos kontrolės, vaizdo ir priešgaisrinės saugos sistemomis, apžvelgiama jų konstrukcija, susipažįstama su standartais ir reikalavimais jų montažui, nagrinėjami tokių sistemų projektavimo ir aptarnavimo principai.

Apsaugos ir gaisrinių sistemų laboratorija

„Elinta“ išmaniųjų automobilių konstravimo ir tyrimų laboratorija yra bendras studentų, dėstytojų ir įmonės atstovų darbo rezultatas.

Ji aprūpinta saugaus darbo su aukštos įtampos sistemomis įranga.

„Elinta“ išmaniųjų automobilių konstravimo ir tyrimų laboratorija

Tai automobilių diagnostikos ir remonto dirbtuvė. Centras aprūpintas šiuolaikine ir modernia Bosch diagnostikos įranga: dyzelinių purkštuvų, stabdžių tikrinimo, šviesų reguliavimo stendais, dujų nutraukimo ir matavimo įrangomis, kondicionierių aptarnavimo stotimi, radarų ir kamerų kalibravimo įrenginiu DAS 3000, KTS ir SSA diagnostinėmis stotimis.

„Bosch“ mokymo centras

„Volkswagen“ laboratorija aprūpinta įvairių modifikacijų variklių (A6 V6 3.0 TDI, T5 2.5L R5 TDI, 1.9L TDI PD), pavarų dėžių (7 pavarų DSG, 6 pavarų DSG, 5 pavarų mechaninė, Audi QUATTRO 5 pavarų automatinė) modeliais ir diagnostine įranga VAS5051.

„Volkswagen“ laboratorija

Šioje laboratorijoje studentai įgyja praktines žinias apie automobilių elektros įrenginius, jų testavimą, ardymą ir surinkimą. Taip pat čia atliekami elektros įrenginių, hidraulinės stabdymo sistemos, akumuliatorių tyrimai bei mokomasi automobilio žibintų reguliavimo, automobilių jutiklių, starterių ir generatorių patikros.

Automobilių elektrinių grandinių laboratorija

Pažūrėk, kaip atrodo studijos KTK

Paul de Miko įspūdžiai pamačius, ką gali KTK studentai ir jų sukonstuotas elektromobilis. Kauno keliais jau rieda KTK studentų perdaryta Mazda RX8, kuri anksčiau buvo tiesiog įprastinis serijinis automobilis, varomas tradiciniais degalais.

Moksleiviai, studijuokite elektronikos inžineriją Kauno technikos kolegijoje